Podžupani

Mandat 2018-2022

Janez Tomažič (od 11.03.2019) – neprofesionalni podžupan

Mandat 2014-2018

Peter Avbelj (od 17.06.2015 do 01.02.2018) – neprofesionalni podžupan

Srečko Vavtar (od 01.12.2016 do 19.12.2018) – profesionalni podžupan